Ultrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaUltrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaDOMKI CAŁOROCZNE

KONSTRUKCJE STALOWE

DZIAŁKI REKREACYJNE

PŁYTY WARSTWOWE

KONTENERY BIUROWE

KONTENERY NA ODPADY

BALUSTRADY I SCHODY

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

USŁUGI DODATKOWE

FIRMA

REALIZACJE

KONTAKT

Działki rekreacyjne na Roztoczu

Jesteś osobą poszukującą przestrzeni do wypoczynku i rekreacji? Chciałbyś wybudować domek letniskowy ale nie masz jeszcze odpowiedniej działki? Ultrainnova w swojej ofercie posiada atrakcyjnie zlokalizowane działki na Roztoczu. 

Nasza oferta

Wiemy jak dużo czasu zajmuje poszukiwanie i zakup działki. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy opcję, która opiera się na sprzedaży domku wraz z odpowiednią działką.

działki rekreacyjne na roztoczu

Działka rekreacyjna

Pięknie zlokalizowana działka do celów rekreacyjnych. Najważniejsze jej cechy to bliska linia brzegowa rzeki,  jeziora, stawu oraz otoczenie Roztoczańskiego lasu.

Projektowanie oraz budowa wszelkiego rodzaju konstrukcji i hal stalowych. W ofercie: Płyty warstwowe, Ogrody zimowe, Materiały izolacyjne. Sprawdź teraz!
domki całoroczne Zamość

DOMEK CAŁOROCZNY

Kompleksowe wykonanie projektu oraz budowy domków całorocznych o powierzchni użytkowej 35m², który nie wymaga pozwolenia na budowę. Sprawdź pełną ofertę domków: www.ultrainnova.pl/domki-caloroczne/

100% Oszczędności czasu

Warto wykorzystać swój cenny czas w ciekawy sposób, a usługę poszukiwania terenu i budowy domku powierzyć specjalistom Ultrainnova.

Roztocze

Roztocze to nie tylko atrakcje turystyczne, to wyjątkowy w skali kraju klimat i atmosfera. Gęste lasy, dzikie rzeki i klimatyczne jeziora, rzadka zabudowa, cisza i kontakt z naturą. To świetna baza na postawienie domku.

Zainteresowany pakietem

Domek + Działka ?

Napisz do nas