Ultrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaUltrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaDOMKI CAŁOROCZNE

KONSTRUKCJE STALOWE

DZIAŁKI REKREACYJNE

PŁYTY WARSTWOWE

KONTENERY BIUROWE

KONTENERY NA ODPADY

BALUSTRADY I SCHODY

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

USŁUGI DODATKOWE

FIRMA

REALIZACJE

KONTAKT

PORĘCZE I BALUSTRADY

poręcze i balustrady na schody Zamość

Firma Ultrainnova oferuje projekt i montaż balustrad i poręczy schodowych, tarasowych i balkonowych. Poręcze jak i balustrady zapewniają maksimum bezpieczeństwa i pozwalają w spokoju wypoczywać. Dodatkowo są elementami podnoszącymi walory estetyczne przestrzeni a fachowo wykonana balustrada będzie prawdziwą ozdobą. Wykonujemy balustrady i poręcze w całości nierdzewne (z wypełnieniem rurek, profili bądź linek), łączone z drewnem, łączone z tworzywem imitującym drewno, z wypełnieniem szklanym. W naszej ofercie znajdą Państwo również balkony francuskie oraz poręcze i podjazdy dla niepełnosprawnych. Wzór balustrady można dostosować indywidualnie wedle upodobań każdego Klienta.

KONTAKT

Inż. Budownictwa Mateusz Kopaczewski

tel: +48 734 734 439

e-mail: m.kopaczewski@ultrainnova.pl

 

RODZAJE I MOŻLIWOŚCI WYKONANIA

BALUSTRADY

PORĘCZE

Cena już od

300zł

mb

Cena już od

150zł

mb

Materiał: Materiał:

stal nierdzewna

stal czarna pomalowana proszkowo

aluminium

drewno

szkło

stal nierdzewna

stal czarna pomalowana proszkowo

aluminium

drewno

Wykończenie: Wykończenie:

stalowe

stal nierdzewna

drewniane

szklane

szkło laminowane

aluminiowe

szczotkowane

połysk

mat

drewno

 

RODZAJE BALUSTRAD

balustrady zewnętrzne Zamość

ZEWNĘTRZNE

balustrady wewnętrzne Zamość producent

WEWNĘTRZNE

balustrady balkonowe

BALKONOWE

balustrady schodowe Zamość

SCHODOWE

GALERIA BALUSTRADY

producent balustrad na balkon w Zamościu

BALUSTRADY BLOK 2

SCHODY

producent schodów wewnętrznych Zamość woj. lubelskie

Solidna konstrukcja i nowoczesne wykończenie

 

Ultrainnova prezentuje schody metalowe wewnętrzne – połączenie wysokiej estetyki wykonania oraz cech modnego stylu industrialnego. Schody metalowe znakomicie prezentują się w przestronnych wnętrzach stylizowanych na lofty ale również z powodzeniem odnajdują się we wnętrzach skandynawskich i eklektycznych. Schody metalowe mogą powstać w różnych układach jako schody jednobiegowe, schody dwubiegowe ze spocznikiem, trójbiegowe powrotne a także jako schody zabiegowe, kręcone czy wachlarzowe.

 

OFERTA

RODZAJE SCHODÓW

schody jednobiegowe producent

Jednobiegowe

schody dwubiegowe łamane producent

dwubiegowe łamane

schody dwubiegowe powrotne

dwubiegowe powrotne

schody zabiegowe

zabiegowe

schody trójbiegowe łamane

trójbiegowe łamane

schody trójbiegowe powrotne

trójbiegowe powrotne

schody kręcone

kręcone

schody wachlarzowe

wachlarzowe

Schody metalowe

schody loft metalowe producent w Zamościu woj lubelskie

Schody wykonane są ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie metodą cynkowania i malowania proszkowego, co daje gwarancję trwałości w każdych warunkach, a także pozwala na wieloletnie użytkowanie. Przygotowane elementy schodów można zamontować na każdym etapie budowy, jak i zastosować w innym miejscu przy ewentualnej późniejszej przebudowie. Układ schodów przede wszystkim powinien być dobrany do możliwości konstrukcyjnych danego wnętrza. Nasi specjaliści doradzą wybrać układ schodów oraz kształt i wykończenie trepów metalowych.

 

Schody metalowo-drewniane

Niezwykle popularną i elegancką opcją jest połączenie drewna z ciemnym metalem. Stopnie schodowe możemy wykonać z różnych gatunków drewna (z dębu, bugu, grabu) które odznaczają się wielką wytrzymałością. Powierzchnię stopni schodowych możemy uszlachetnić poprzez woskowanie, olejowanie lub lakierowanie. Istnieje również możliwość dodatkowej obróbki mechanicznej powierzchni stopni w postaci szczotkowania lub postarzania. Drewniane stopnie na metalowej konstrukcji schodów dodają jednocześnie surowości oraz ciepła wnętrzom.

 

schody metalowo drewniane producent Zamość

WYCENA

Cena schodów uzależniona jest od kilku czynników. Mają na nią wpływ: rodzaj konstrukcji, wielkość schodów, gatunek drewna, z jakiego wykonane są trepy schodów, sposób wykończenia i obróbki, a także dodatki takie jak balustrady. Zapraszamy do przesłania nam wiadomości z zapytaniem o indywidualną wycenę dostosowaną do konkretnych potrzeb i wymagań. W odpowiedzi zwrotnej prześlemy propozycję oferty i przewidywany koszt schodów.

Projektowanie oraz budowa wszelkiego rodzaju konstrukcji i hal stalowych. W ofercie: Płyty warstwowe, Ogrody zimowe, Materiały izolacyjne. Sprawdź teraz!

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami, służymy pomocą na każdym etapie inwestycji!

Inż. Budownictwa Mateusz Kopaczewski

tel: +48 734 734 439

e-mail: m.kopaczewski@ultrainnova.pl

Projektowanie oraz budowa wszelkiego rodzaju konstrukcji i hal stalowych. W ofercie: Płyty warstwowe, Ogrody zimowe, Materiały izolacyjne. Sprawdź teraz!

KREDYT NA ZAKUP DOMKU

Jak dobrać ofertę i szybko załatwić kompletną dokumentację?

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. finansów

JM Finanse Zamość Jacek Mazur

tel: +48 608 658 252

e-mail: jacekmazur@onet.com.pl